Acasă » Noutati » PROGRAM ARTISTIC WEEKEND 5 | 4-5 iunie #Strazideschise

PROGRAM ARTISTIC WEEKEND 5 | 4-5 iunie #Strazideschise

Sâmbătă, 4 iunie 2022

Sectorul 1: Bulevardul Bucureştii Noi

10:00 – 21:00: activităţi sportive (PROEDUS)

10:00 – 11:30: atelier de grafică şi sculptură (UNArte)

11:30 – 12:30: Cei trei purceluşi – spectacol teatru (Teatrul Excelsior)

12:30 – 13:00: Parada personajelor de basm (Teatrul Excelsior)

18:00 – 20:25: spectacole de teatru (Teatrul de Animaţie Ţăndărică)

18:00 – 18:05 Simian George – „Pictorul”

18:05 – 18:10 Simina Mititelu – „Mimarionet”

18:10 – 18:15 Ioan Brancu – „Lebăda roşie”

18:15 – 18:20 Liliana Gavrilescu – „Rosina”

18:20 – 18:25 Florin Mititelu – „Dans la radio”

18:40 – 18:45 Simian George – „Michael Jackson”

18:45 – 18:50 Simina Mititelu – „Raţa dansatoare”

18:50 – 18:55 Ioan Brancu – „Câinele albastru”

18:55 – 19:00 Liliana Gavrilescu – „Baba Veta”

19:00 – 19:05 Florin Mititelu – „Contele şi musca”

19:20 – 19:25 Simian George – „Bob Marley”

19:25 – 19:30 Simina Mititelu – „Neanderthal Day”

19:30 – 19:35 Ioan Brancu – „Iepurele singuratic”

19:35 – 19:40 Liliana Gavrilescu – „Bailarin”

19:40 – 19:45 Mititelu Florin – „Hip-Hop”

20:00 – 20:05 Simian George – „Zborul”

20:05 – 20:10 Simina Mititelu – „Bunica”

20:10 – 20:15 Ioan Brancu – „IMPRO”

20:15 – 20:20 Liliana Gavrilescu – „Lady C”

20.20 – 20:25 Florin Mititelu – „Dodo Meseriaşul”

 


 

Duminică, 5 iunie 2022

Sectorul 1: Bulevardul Bucureştii Noi

10:00 – 21:00: activităţi sportive (PROEDUS)

18:00 – 20:25: spectacole de teatru (Teatrul de Animaţie Ţăndărică)

18:00 – 18:05 Cristina Tane – „Voodoo”

18:05 – 18:10 Daniela Mihai – „Bătrâna”

18:10 – 18:15 Eugenia Barbu – „Zauberflote”

18:15 – 18:20 Alina Teianu – „Fluierul vesel”

18:20 – 18:25 Daniel Stanciu – „Vasilache – Artist din lume”

18:40 – 18:45 Cristina Tane – „Perna”

18:45 – 18:50 Daniela Mihai – „Balerina Nina”

18:50 – 18:55 Eugenia Barbu – „În pod”

18:55 – 19:00 Alina Teianu – „Îndrăgostitul”

19:00 – 19:05 Daniel Stanciu –„Vasilache şi Mărioara”

19:20 – 19:25 Cristina Tane  – „Pisicatrenul”

19:25 – 19:30 Daniela Mihai – „Marea”

19:30 – 19:35 Eugenia Barbu – „Boonik”

19:35 – 19:40 Alina Teianu – „Cu Ţăndărică la pas”

19:40 – 19:45 Daniel Stanciu – „Mărioara – Talente culinare”

20:00 – 20:05 Cristina Tane – „Disperarea”

20:05 – 20:10 Daniela Mihai – „Puck”

20:10 – 20:15 Eugenia Barbu – „The Wild Boy”

20:15 – 20:20 Alina Teianu – „Păpuşa”

20.20 – 20:25 Daniel Stanciu – „Vasilache şi musafirii nepoftiţi”

Cine ne iubește



Citește și

Subscribe to our newsletter

* = required field
creart
Total time: 1664845316.022 s