Acasă » Noutati » Listă expozanți înscriși pentru Festivalul Internațional de Folclor „Muzici și Tradiții în București”

Listă expozanți înscriși pentru Festivalul Internațional de Folclor „Muzici și Tradiții în București”

Lista finală a aplicanților înscriși în procesul de analiză și selecție
pentru Festivalul Internațional de Folclor și IEsc, la data de 17.05.2019
 

 

Expozanți înscriși cu produse alimentare 
Festivalul Internațional de Folclor – Muzici și Tradiții în București
Nr. Crt. Nume Expozant Nume Administrator Nr. Înregistrare Categoria produsului
1 Sonimpex Topoloveni Bibiana Stanciulov 5934/02.05.2019 A2a
2 Chise Florian PFA Chise Florian 5935/02.05.2019 A2a
3 Fejer Impex SRL Fejer Karoly 6053/06.05.2019 A1a
4 Tirban Marius Gheorghe PFA Tirban Marius Gheorghe 6054/06.05.2019 A2a
5 Marta Princeps SRL Onu Elisabeta 6055/06.05.2019 A2a
6 Poale’n Brau Bucovina SRL Timofte Elena 6057/06.05.2019 A1a
7 Dru Agro SRL Verdesi Marius 6058/06.05.2019 A2a
8 Prompt Activ Catering SRL Gherghinescu Clementina 6120/07.05.2019 A1a
9 Madirol International SRL Stana Elena 6121/07.05.2019 A2a
10 Aldomond Invest SRL Radu Andreea Nicoleta 6124/07.05.2019 A1a
11 Bunatati din Patru Munti SRL Drugescu-Radulescu Carmen 6185/08.05.2019 A2a
12 Tarasinca Maria Tarasinca Maria 6186/08.05.2019 A2a
13 Cozonac Domnesc SRL Mateiuc Mariana Gabriela 6189/08.05.2019 A1a
14 Karoly Comserv SRL Dezso Karoly Balint 6233/09.05.2019 A1a
15 Buboaca Niculae Buboaca Niculae 6283/10.05.2019 A2a
16 Lupchian Adrian Grigore PFA Lupchian Adrian Grigore 6416/14.05.2019 A2a
17 Dumitru Marinica Dumitru Marinica 6419/14.05.2019 A4a
18 Casuta cu Dulciuri By Maggy SRL Radulescu Magda 6420/14.05.2019 A2a
19 Event Parc SRL Stanciu Tiberiu 6424/14.05.2019 A1a
20 Zota Liviu Zota Liviu 6473/15.05.2019 A2a
21 Palmyra Events SRL Olei Marinela 6482/15.05.2019 A1a
22 EcoTroutFish SRL Boncu Viorica Laura 6499/15.05.2019 A2a
23 Calin Mihail II Calin Mihail 6503/15.05.2019 A2a
24 Casa Gaciu SRL Bara Giciu Iulia 6504/15.05.2019 A2a
25 Placinta Boierului Gheorghe Constanta 6505/15.05.2019 A2a
26 Lili Art Things SRL Tegzes Camelia Liliana 6547/16.05.2019 A2a
27 Compass Art SRL Elisei Andreea 6552/16.05.2019 A2a
28 Florescu Emil PFA Florescu Emil 6553/16.05.2019 A2a
29 Stan Vasile Stan Vasile 6556/16.05.2019 A2a
30 Siomarprod SRL Smadu Ioan 6566/16.05.2019 A1a
31 Lumivero Com Prod SRL Lupu Veronica 6567/16.05.2019 A2a
32 Ciricli Company SRL Balan Nicoleta Aura 6594/17.05.2019 A2a
33 Capitanu Maria Capitanu Maria 6596/17.05.2019 A2a
34 Tufeanu Danycam SRL Tufeanu Aurel 6600/17.05.2019 A2a
35 Maria Corau SRL Corau Iulia 6601/17.05.2019 A1a
36 Fenechiu Horia Sorin II Fenechiu Horia Sorin 6624/17.05.2019 A2a
Expozanți înscriși cu produse alimentare 
IEsc Urban, Contemporan, Românesc
Nr. Crt. Nume Expozant Nume Administrator Nr. Înregistrare Categoria produsului
1 Siguro Concept SRL Mainescu Lavinia 6190/08.05.2019 A1b
2 Soft Ice Cream SRL Herciog Catalin 6191/08.05.2019 A2b
3 Old Street 78 Events SRL Vasilescu Catalin 6342/13.05.2019 A3b
4 La Merinde SRL Marin Emil 6347/13.05.2019 A1b
5 La o idee SRL Tudor Steluta 6351/13.05.2019 A1b
6 Lazy Duck SRL Vasile Dragos Daniel 6413/14.05.2019 A1b
7 GIA Concept Consulting SRL Ganciu Ionel 6414/14.05.2019 A1b
8 Cofetaria Distribution Group SRL Griguta Alexandru Denis 6418/14.05.2019 A2b
9 Food Nation SRL Zurini Dan Mihai 6423/14.05.2019 A1b
10 Maia Ice Cream SRL Menghes Adrian 6474/15.05.2019 A2b
11 II Chivu Cristian Victor Chivu Cristian Victor 6554/16.05.2019 A1b
12 DD Food Wagen SRL Dumitrache Dragos 6555/16.05.2019 A1b
13 Multa Carne SRL Florin Itu 6593/17.05.2019 A1b
14 New Concept Catering SRL Mesea Ana Maria 6623/17.05.2019 A1b
15 Frituurision SRL Marculescu Ioan Cristian 6625/17.05.2019 A1b
16 Backstreet Gentelemen SRL Dedita Cristian 6627/17.05.2019 A1b
 

 

Expozanți înscriși cu produse nealimentare
Nr. Crt. Nume Expozant Nume Administrator Nr. Înregistrare Categoria produsului
1 Molnos Jozsef Molnos Jozsef 5921/02.05.2019 B1
2 Perfect Events & Media SRL Velescu Costica 5922/02.05.2019 B2
3 Mischiu Constantin IF Mischiu Constantin 5923/02.05.2019 B1
4 Vieru Maria Florentina II Vieru Maria Florentina 5933/02.05.2019 B3
5 Nagy Margareta Nagy Margareta 6006/03.05.2019 B1
6 Oproiu Ecaterina II Ecaterina Oproiu 6007/03.05.2019 B1
7 Serban Aurelia Mariana PFA Serban Aurelia Mariana 6056/06.05.2019 B3
8 Artstip SRL Casandroiu Constantin 6059/06.05.2019 B3
9 Muresan Rodica Constanta Muresan Rodica Constanta 6116/07.05.2019 B1
10 Maria si Daniel Stanciu – Manufactura Maridan SRL Stanciu Maria 6117/07.05.2019 B1
11 Curta Adam Curta Adam 6118/07.05.2019 B1
12 Milasan Pascu Emil PFA Milasan Emil 6119/07.05.2019 B2
13 IF Stan Gheorghe Dumitru Stan Costica 6140/07.05.2019 B1
14 Mathe Dionisie Mathe Dionisie 6141/07.05.2019 B1
15 IF Lepadatu Gheorghe Lepadatu Gheorghe 6187/08.05.2019 B1
16 Posea Sorin IF Posea Sorin 6188/08.05.2019 B4
17 Albedo IF Vintilescu Mihaela Roxana 6192/08.05.2019 B3
18 Mateescu Elena PFA Mateescu Elena 6234/09.05.2019 B1
19 Calarasiu Niculae II Calarasiu Niculae 6281/10.05.2019 B3
20 Narvaez Lima Arte Imbaya 6282/10.05.2019 B3
21 Lucica Art Design SRL Bibarcza Bujor Lucica 6341/13.05.2019 B3
22 Jano Jozsef Jano Jozsef 6342/13.05.2019 B1
23 Ghita Constantin Ion IF Ghita Ion Constantin 6344/13.05.2019 B1
24 Artizanat Expert SRL Danaila Florin 6345/13.05.2019 B1
25 Itto Sin Fronteras SRL Meza Jauregui Alexei Itto 6346/13.05.2019 B3
26 Boutique Concept Coffee Roxana Deseaga 6348/13.05.2019 B3
27 Constantin Marian Remulus Constantin Marian Remulus 6349/13.05.2019 B1
28 G.S. Autocom Distributie & Asig SRL Stuparu Gabriel Adrian 6350/13.05.2019 B3
29 Mitroi Ion PFA Mitroi Ion 6415/14.05.2019 B1
30 Miledy Naturals SRL Tudor Adriana Milena 6417/14.05.2019 B4
31 Tarnea IAB PFA Tarnea Ioana Anca Bianca 6421/14.05.2019 B3
32 Rotar Alexandru Ioan Rotar Alexandru Ioan 6475/15.05.2019 B1
33 HandMadeArt SRL Savulescu Eduard Gabriel 6476/15.05.2019 B2
34 MicaCera SRL Filipescu Georgiana 6477/15.05.2019 B2
35 MC ART Junior SRL-D MosoI Cornel 6478/15.05.2019 B1
36 Alghi Promotion SRL Ghiza Alexandru Ioan 6479/15.05.2019 B3
37 Savu Ilie PFA Savu Ilie 6480/15.05.2019 B3
38 Fest Art Studio SRL Ursu Mocan Adrian 6481/15.05.2019 B2
39 Denovo Art Studio SRL Corlatan Vasile 6483/15.05.2019 B3
40 Manolache Elena Manolache Elena 6484/15.05.2019 B4
41 Poptean Florin PFA Poptean Florin 6497/15.05.2019 B2
42 Lazar Octavian Lazar Octavian 6500/15.03.2019 B1
43 Prima Cosmetic SRL Grigorescu Cristi Eduard 6501/15.05.2019 B4
44 Eliflor International SRL Murgu Mircea 6502/15.05.2019 B3
45 Iordache Elena Mihaila Iordache Elena Mihaila 6545/16.05.2019 B1
46 Vaduva Nicoleta Simona PFA Vaduva Nicoleta Simona 6546/16.05.2019 B2
47 Albu Nicoleta Albu Nicoleta 6548/16.05.2019 B1
48 Brancoveanu Marian Petrica Brancoveanu Marian Petrica 6549/16.05.2019 B1
49 Craciun Mircea Craciun Mircea 6550/16.05.2019 B1
50 RedOwl SRL Moroianu Razvan 6551/16.05.2019 B2
51 Becheru Art SRL Becheru Catalin 6563/16.05.2019 B2
52 Puiu Cosmin PFA Puiu Cosmin 6595/17.05.2019 B3
53 Khalvati Doina-Nicoleta Khalvati Doina-Nicoleta 6597/17.05.2019 B1
54 Matei Bledea Adriana Matei Bledea Adriana 6598/17.05.2019 B1
55 Color Tshirts SRL Bajan Claudiu 6599/17.05.2019 B3
56 Fascinatia Sticlei SRL Costachescu Corneliu Niculae 6602/17.05.2019 B2
57 Creation Leather Art SRL Roiban Diana 6603/17.05.2019 B1
58 Unguras Ion Lucian II Unguras Ion Cristian 6604/17.05.2019 B4
59 Ema Uniqtrend SRL Paduraru Elena Anca 6626/17.05.2019 B3

Abonare la Newsletter


Sunt de acord să primesc newsletterul creart

Cine ne iubește



Citește și:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Total time: 1558664108.1063 s