Acasă » Despre noi » Echipa

Echipa

Popa Claudia Nicoleta – claudia@creart.ro

Măndilă Liliana – liliana@creart.ro

Nicolae Marius – marius@creart.ro

Costache Ana Maria – Inspector de specialitate – anamaria.costache@creart.ro

Calofeteanu Diana Maria – Consilier – dianac@creart.ro

Tudor Ana Maria – Referent – anat@creart.ro

Vîrlan Florica – Auditor – mana@creart.ro

Mirea Maria – Auditor – miream@creart.ro

Stoica Mihaela Emilia – Șef serviciu – ema@creart.ro

Matei Elena – Consilier – elenam@creart.ro

Tîrziu Diana – Consilier – dianat@creart.ro

Mihai Gina – Consilier – ginamaria@creart.ro

Dumitru Miruna – Șef serviciu – miruna@creart.ro

Filip Ramona – Consilier – ramona@creart.ro

Abrudan Mona – Consilier – mona@creart.ro

Vîrlan Ana Maria – Consilier – anamaria@creart.ro

Lăpădat Roxana – Consilier – roxanal@creart.ro

Preda Diana Emanuela – Consilier juridic – juridic@creart.ro

Slevoacă Paul Cristian – Consilier juridic – cristi@creart.ro

Iacob Mădălina Gabriela – Consilier – madalinai@creart.ro

Dumitrache Ioana Andreea – Consilier – andreea@creart.ro

Slevoacă Iuliana Daniela – Consilier – iuliana@creart.ro

Oancea Florentina Isabela – Șef serviciu – isabela@creart.ro

Cristea Mihai Ovidiu – Referent – mihaic@creart.ro

Ene Maria Adriana – Consilier – mariae@creart.ro

Zamfir Victor Bogdan – Referent de specialitate – adrian@creart.ro

Ion Dana Maria – danai@creart.ro

Popa Sorana Manuela – Inspector de specialitate – sorana@creart.ro

Dima Elena – Inspector de specialitate – elena@creart.ro

Cristea Rita – Inspector de specialitate – rodica@creart.ro

Sarafu Maria – Referent – maria@creart.ro

Pascu Alexandra – Inspector de specialitate – anda@creart.ro

Burea Costin – Muncitor calificat

Pascaliu Fridrica Eugenia – Muncitor calificat – eugenia@creart.ro

Vasilescu Marina – Consilier – marina@creart.ro

Cantuniari Dragoș Mihai – Inspector de specialitate – dragos@creart.ro

Perju Florin – Magaziner – perju@creart.ro

Tănase Gheorghe – Șofer


Cine ne iubește



Citește și

Subscribe to our newsletter

* = required field
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Total time: 1602821110.5659 s