Echipa


Popa Claudia Nicoleta – claudia@creart.ro

Măndilă Liliana – liliana@creart.ro

Nicolae Marius – marius@creart.ro

Florentina Iordache – Salarizare – floraiordache@yahoo.com

Costache Ana Maria – Inspector de specialitate – anamaria.costache@creart.ro

Calofeteanu Diana Maria – Consilier – dianac@creart.ro

– Referent

Stoica Mihaela Emilia – Șef serviciu – ema@creart.ro

Marina Vasilescu – Consilier – marina@creart.ro

– Consilier

– Consilier


– Șef serviciu

Dumitru Miruna (detașată) – Consilier – miruna@creart.ro

Filip Ramona – Consilier – ramona@creart.ro

Abrudan Mona – Consilier – mona@creart.ro

Vîrlan Ana Maria – Consilier – anamaria@creart.ro

– Consilier

Preda Diana Emanuela – Consilier juridic – juridic@creart.ro

Slevoacă Paul Cristian – Consilier juridic – cristi@creart.ro

Iacob Mădălina Gabriela – Consilier – madalinai@creart.ro

Dumitrache Ioana Andreea – Consilier – andreea@creart.ro

Bușe Iuliana Daniela – Consilier – iuliana@creart.ro


– Șef serviciu

Oancea Florentina Isabela – Consilier – isabela@creart.ro

Mihai Gina – Consilier – ginamaria@creart.ro

Gheorghe Claudia Lizica – Consilier – claudiag@crear.ro

– Consilier


– Consilier

– Inspector de specialitate


Popa Sorana Manuela – Inspector de specialitate – sorana@creart.ro

Dima Elena – Inspector de specialitate


Cristea Rita – Inspector de specialitate – rodica@creart.ro

Sarafu Maria – Referent – maria@creart.ro


Pascu Alexandra – Inspector de specialitate – anda@creart.ro

Perju Florin – Magaziner – perju@creart.ro

Burea Costin – Muncitor calificat

Pascaliu Fridrica Eugenia – Muncitor calificat – eugenia@creart.ro

Tănase Gheorghe – Șofer


Abonare la Newsletter


Sunt de acord să primesc newsletterul creart

Cine ne iubește



Citește și:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Total time: 1545136199.6717 s