Acasă » Despre noi » Echipa

Echipa


Nicoleta – Claudia Popa – claudia@creart.ro

Nicolae Marius – marius@creart.ro

Florentina Iordache – flora@creart.ro

Calofeteanu Diana Maria- Consilier – dianac@creart.ro

Costache Ana Maria – Inspector de specialitate –  anamaria.costache@creart.ro

Feldrihan Camelia – referent – camelia@creart.ro


Şef Serviciu – Mihaela Stoica – ema@creart.ro

Florentina Oancea – Coordonator Producție – isabela@creart.ro
Mona Abrudan – Consilier – mona@creart.ro
Ramona Negoi – Consilier – ramona@creart.ro
Marina Vasilescu – Consilier – marina@creart.ro

Gheorghe Claudia Lizica – Consilier – claudiag@creart.ro

Mihai Gina – Consilier – ginamaria@creart.ro

Vîrlan Ana Maria -Consilier – anamaria@creart.ro

Diana Preda – Consilier juridic – juridic@creart.ro
Slevoacă Paul Cristian – Consilier juridic – cristi@creart.ro

Mădălina Iacob – Consilier – madalina@creart.ro
Bușe Iuliana – Consilier – iuliana@creart.ro

Dumitrache Ioana Andreea – Consilier – andreea@creart.ro

Eugenia Pascaliu – Muncitor calificat – eugenia@creart.ro

Cristea Rita – Inspector de specialitate – rodica@creart.ro

Pascu Alexandra – Inspector de specialitate – anda@creart.ro


Elena Neagu – Inspector de specialitate –elena@creart.ro
Maria Sarafu – Referent – maria@creart.ro

Popa Sorana Manuela – Inspector de specialitate – sorana@creart.ro

 

 

Abonare la Newsletter


Cine ne iubește



Citește și:

Anunt Important

In perioada 5 – 9 aprilie Casa de bilete a Salii Teatrelli este inchisa

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Total time: 1524336936.3691 s